Zabiegi

Dla nas, salonu fryzjerskiego Victoria wszystkie zabiegi i usługi są bardzo ważne i zależy nam aby każda z nich została wykonana w 100% tak jak życzy sobie tego nasz klient. My wiemy na czym polegają nasze zabiegi, jednak aby nasi klienci mieli świadomość co robimy z ich włosami. W tym celu utworzyliśmy dział “zabiegi”, w którym postaramy się opisać każdą naszą usługę. Jeśli jednak macie więcej pytań, nic nie stoi na przeszkodzie, by udać się na ulicę św. Wincentego 59 i  uzyskać więcej informacji w naszym salonie.

RYTUAŁ ODMŁADZANIA WŁOSÓW

Przedstawiamy nasz najnowszy zabieg marki Z.ONE CONCEPT – Age Renew. Jest to absolutna nowość w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów. Dzięki zabiegowi w naszym salonie włosom zniszczonym zostanie przywrócona młodość, natomiast włosy które nie są zniszczone będą się starzeć znacznie wolniej. Nasz rytuał opiera się na roślinnym kwasie Hialuronowym połączonym z Melitane oraz organicznym Rooibos.

Kwas Hialuronowy jest jednym z fundamentalnych składników ludzkich tkanek. W przeciwieństwie do botoksu,który jest substancją toksyczną, jest on naturalnym odmładzającym oraz wypełniającym składnikiem aktywnym. W kosmetykach wykorzystywanych w naszym rytuale – NO INHIBITION AGE RENEW, kwas jest pochodzenia roślinnego.

Melitane? jest innowacyjnym peptydowym składnikiem aktywnym, który pomaga odwrócić proces starzenia się włosów, poprzez działanie na melanocyty (komórki pigmentowe). Składnik ten odwraca proces starzenia się, poprzez stymulowanie procesu pigmentacji, zwiększając procent do głębi zapigmentowanych komórek w cebulce włosa, czego efektem jest opóźnienie procesu pojawienia się siwych włosów. Dzięki temu, włosy są widocznie odmłodzone, a także pełne życia. Również kolor włosów jest udoskonalony, a dzięki regularnym zabiegom istnieje możliwość utrzymania go w czasie i jego ochrony.

Organiczne Rooibos jest silnym przeciwutleniaczem, bogatym w flawonoidy oraz aspalathin. Dogłębnie oddziałuje na włosy, chroniąc ich kolor, a także zapobiega jego blaknięciu  które może być spowodowane promieniami UV. Poza tym pomaga nadać włosom blask oraz wzmocnić naturalny lub farbowany kolor. Rooibos, swoją popularność zawdzięcza zawartości wielu korzystnych elementów dla ciała jak również posiada unikalny i bogaty smak i aromat.

RYTUAŁ W SALONIE FRYZJERSKIM VICTORIA

ZABIEGI WYGŁADZANIA I REGENERACJI

Dzięki serii kosmetyków do regeneracji i prostowania włosów NO INHIBITION, nasz salon fryzjerski  jest w stanie zaoferować Paniom przyjemny zabieg, który pomoże odżyć włosom. Zabieg rozpoczyna się od nałożenia na włosy markowej odżywki, która  pozwoli zachować efekt długich i nie puszących się włosów. Odżywka ma również zadanie regeneracyjne, jednak aby je wzmocnić działanie odżywki, podczas zabiegu stosowana jest prostownica z wibracjami. Prostownica pomaga wchłonąć odżywce głęboko do wnętrza włosa. Podczas zabiegu używana jest odżywa i szampon NO INHIBITION. Jednorazowy koszt zabiegu wynosi od 150,00 zł do 190,00 zł i trwa 2 godziny. Więcej informacji można uzyskać po wizycie w salonie Victoria. Poniżej prezentujemy efekt przed i po zabiegu: